برگزاری مسابقه استعدادیابی تنیس

خانهمجله سیتادیوماخبار و رویدادهابرگزاری مسابقه استعدادیابی تنی...

رویداد استعدایابی تنیس

به مناسبت روز جهانی تنیس مورخ ۳۱ خرداد مسابقه استعدادیابی در محوطه سیتادیوم برگزار شد. به گزارش سیتانیوز این مسابقه که از ساعت ساعت ۱۸:۳۰ الی ۲۱ بود با حضور اعضای هیئت تنیس استان آذربایجان غربی انجام شد.

روز جهانی تنیس یک رویداد سالانه است که با هدف ترویج و گسترش ورزش تنیس در سراسر جهان برگزار می‌شود. این روز به طور معمول در ماه مارس جشن گرفته می‌شود و توسط فدراسیون بین‌المللی تنیس (ITF) و نهادهای محلی مرتبط با تنیس در کشورهای مختلف حمایت می‌شود.

اهداف اصلی روز جهانی تنیس عبارتند از: افزایش آگاهی و علاقه به تنیس: جذب افراد جدید به ورزش تنیس و تشویق آنان به شروع و ادامه فعالیت در این ورزش.
برگزاری رویدادهای محلی: سازماندهی تورنمنت‌ها، مسابقات و برنامه‌های آموزشی برای تمام سنین و سطوح مهارتی.
ارتقای سلامت و تناسب اندام: تاکید بر فواید جسمانی و روانی ورزش تنیس برای افراد.
پیوستن جامعه: فراهم کردن فرصتی برای افراد تا با هم تمرین کنند، بازی کنند و از فضای دوستانه و اجتماعی ورزش تنیس لذت ببرند.
این روز معمولاً شامل فعالیت‌های متنوعی مانند تمرینات گروهی، بازی‌های نمایشی، کارگاه‌های آموزشی و مسابقات می‌شود. هدف اصلی این است که افراد با هر سطح مهارتی بتوانند در این رویداد شرکت کرده و از آن لذت ببرند.

مرکز تجاری تفریحی سیتادیوم با هدف افزایش آگاهی، تشویق مردم به ورزش تنیس به مناسبت این روز جهانی، رویداد تنیس را برگزار کرد و در پایان به دو نفر از افرادی که بازی بهتری داشتند کارت استفاده از امکانات قلعه شادی اهدا شد.

از فواید ورزش تنیس می‌توان به تقویت قلب و عروق، تقویت عضلات و استخوان‌ها، افزایش هماهنگی و تمرکز و ارتقای سلامت روان اشاره کرد.

“تنیس، ترکیبی از حرکت، تمرکز و شادی”

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند

شاید به این مطالب هم علاقه داشته باشید