باشگاه مشتریان

نحوه عضویت در باشگاه مشتریان

 1. به واحدهای تجاری منتخب سیتادیوم جهت خرید مراجعه کنید.
 2. پس از تکمیل فرآیند خرید و تنظیم فاکتور، از طریق پوز مشخص‌شده اقدام به پرداخت نمایید. (مشتری تنها مجاز به استفاده از کارت بانکی شخصی یا خانواده درجه یک خود جهت دریافت کد قرعه‌کشی و امتیاز می‌باشد)
 3. پس از کشیدن کارت روی پوز، درخواست ثبت شماره تلفن همراه شما از طریق پوز برای‌تان نمایش داده می‌شود.
 4. در صورت تمایل به عضویت در باشگاه مشتریان سیتادیوم، شرکت در قرعه‌کشی‌های جذاب و متنوع و دریافت امتیاز شماره تلفن همراه خود را از طریق پوز وارد نمایید. شما می‌توانید بدون ثبت شماره همراه، فرایند خرید خود را تکمیل نمایید.
 5. پس از ثبت شماره تلفن همراه، رمز کارت توسط شما وارد می‌شود و پرداخت تکمیل می‌گردد.
 6. میزان امتیاز اختصاص داده شده و کد قرعه‌کشی تعلق گرفته برای شماره تلفن همراه ثبت شده توسط شما از طریق پیامک و بلافاصله پس از خرید ارسال می‌شود.

قوانین و شرایط حضور در جشنواره‌

 1. شرکت در قرعه کشی، مستلزم خرید از واحدهای منتخب مجموعه از طریق کارت بانکی معتبر و  دستگاه‌های پوز مشخص شده می‌باشد. (خرید نقدی فاقد اعتبار جهت ثبت در قرعه کشی است)
 2. در نظر داشته باشید که میزان دریافت امتیاز و کد قرعه‌کشی در واحدهای تجاری سیتادیوم ارومیه متفاوت بوده که در تصویر بالا مشخص گردیده است.
 3. امتیاز و کد قرعه‌کشی فاکتورهای واحدهای مختلف از نظر زمانی و مبلغ به هیچ عنوان قابل تجمیع با هم نخواهند بود و هر فاکتور در صورتی که به مبلغ از پیش تعیین شده رسیده باشد، به صورت کاملا مستقل شامل کد قرعه کشی و امتیاز باشگاه مشتریان خواهد شد.
 4. ثبت شماره تلفن همراه مشتری در دستگاه‌ پوز جهت عضویت در باشگاه مشتریان و استفاده از مزایای آن، الزامی می‌باشد.
 5. همراه داشتن فاکتور خرید، رسید پوز بانکی، کارت بانکی مربوط به آن خرید در کنار ارائه کارت شناسایی معتبر در زمان دریافت جوایز قرعه‌کشی الزامی می‌باشد.
 6. تطابق شماره تلفن همراه و کارت بانکی که فرد برنده جهت دریافت جایزه قرعه‌کشی ارائه می نماید، با شماره کارت درج شده در رسید پوز خرید الزامی است، در غیر این صورت، قرعه‌کشی تکرار خواهد شد.
  تبصره: تصویر فاکتور خرید و رسید پوز بانکی نیز معتبر است.
 7. مبلغ و تاریخ درج شده بر روی فاکتور خرید می‌بایست با رسید پوز بانکی یکسان باشد و در غیر اینصورت، در سیستم باشگاه مشتریان ثبت نخواهد شد و باطل می‌گردد.
 8. چنانچه مشتری گرامی فاکتور مرجوعی داشته باشد، کدهای قرعه کشی صادر شده برای آن فاکتور باطل می گردد و اگر فاکتور تعویضی یا اصلاحی باشد، فاکتور قبلی حذف و کدهای آن باطل می‌گردد و فاکتور جدید با کدهای جدید ثبت می گردد.
 9. ثبت فاکتورهای خرید عمده تا ۳۰٪ مبلغ خرید هر فاکتور، امکان‌پذیر می‌باشد.
 10. حضور در مراسم قرعه‌کشی هر دوره برای برنده شدن الزامی بوده و در صورت نبودن صاحب کد برنده، قرعه‌کشی تکرار می‌شود.

شما عزیزان می‌توانید از طریق لینک زیر، شماره همراه خود را وارد و به راحتی عضو باشگاه مشتریان سیتادیوم شوید.