درباره سیتادیوم

سیتادیوم

سیتادیوم (Citadium) تنها مرکز تجاری تفریحی زنجیره‌ای در شهرهای بزرگ ایران است. هدف از راه‌اندازی این مجموعه، ایجاد حسی خوب و تجربه‌ای مدرن از خرید توأم با تفریح و بودن در یک فضای سرزنده اجتماعی برای خانواده‌ها می‌باشد. این مجموعه همچنین به واسطه مدیریت یکپارچه و نگاه تخصصی به بهره‌برداری، سطحی از استانداردهای بین‌المللی مراکز خرید را برای مخاطبانش به ارمغان می‌آورد. سیتادیوم با نگاهی به تجربه‌های موفق جهانی در طراحی، ساخت و بهره‌برداری مراکز خرید و با استفاده از تجربیات افراد خبره در حوزه‌های مختلف مرتبط با این صنعت، توانسته مفهومی مدرن و منحصر به‌فرد را در صنعت خرده فروشی کشور پدید آورد و امکانات متنوعی را در اختیار استفاده‌کنندگان قرار دهد.

هدف اصلی سیتادیوم، ایجاد سطح عالی رضایت و تجربه‌ای متمایز از خرید و تفریح در کنار خانواده است.

تیم مجرب سیتادیوم برای آبادی ایران، توسعه شهرها و آرامش خانواده ایرانی برنامه‌های ویژه‌ای را در طول طراحی، ساخت، راه‌اندازی و بهره‌برداری تدارک دیده است. اولین شعبه این مجموعه، در شهر ارومیه به بهره‌برداری رسیده‌است.

لازم به ذکر است که دومین شعبه سیتادیوم در رشت، شهر باران است. البته این شعبه هنوز به صورت کامل به بهره‌برداری نرسیده است و همچنان در حال ساخت می‌باشد.

لوگو سیتادیوم

ما اینجا هستیم تا یک تغییر اساسی را در سطح کیفی زندگی به ارمغان بیاوریم. هدف ما، ایجاد آرامش و تعامل سازنده در سراسر ایران برای مردم عزیز کشورمان می‌باشد. این مسیر با افتتاح اولین شعبه از مراکز تجاری تفریحی سیتادیوم در شهر ارومیه، شروع شده‌است و با همت و دعای خیر شما، دومین شعبه سیتادیوم در شهر رشت نیز به بهره‌برداری خواهد رسید.

سیتادیوم ارومیه

مرکز تجاری تفریحی مدرن سیتادیوم ارومیه در زمینی به مساحت ۵۳۵۰۰ مترمربع در ۶ طبقه طراحی شده است که شامل کاربری‌های تجاری، خدماتی، فرهنگی و تفریحی است. سیتادیوم ارومیه از مساحت چشمگیر پارکینگ در تمامی طبقات برخوردار است که در مجموع دارای ۲۵۲۸ فضای پارکینگ است و جزئیات طراحی تمامی فضاهای عمومی در آن از بالاترین استانداردهای بین‌المللی تبعیت می‌کند. در کنار سایر ویژگی‌های این مجموعه؛ فودهال، فضای تخصصی بازی کودکان و فروشگاه‌های بزرگ برندهای مطرح ایرانی و خرده فروشی‌های متنوع، این مرکز را به عنوان بزرگترین و مدرن‌ترین مرکز تجاری تفریحی شمال‌غرب کشور، از دیگر رقبای آن متمایز کرده‌است. حس خوب اطمینان و آرامش در تمامی بخش‌های آن به چشم می خورد. اختصاص فضایی ۳۵ هزار متر مربعی به مشاعات؛ راحتی بیشتر، امکان استفاده از فضاهای اختصاصی و حضور در دورهمی‌های دوستانه، امکان برگزاری رویدادهای اجتماعی و مراسم‌های ویژه مناسبتی، رویدادها و جشنواره‌های ویژه و… را فراهم می‌نماید. درحال حاضر، فاز اول سیتادیوم ارومیه با ۳۵۰ پارکینگ در دو طبقه، ۶هزار متر مربع هایپراستار و حضور ۳۰ برند معتبر و صاحب نام ایرانی در مساحت ۳۰ هزار مترمربع به بهره‌برداری رسیده‌است و آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می‌باشد.

برای آبادی ایران توسعه یک شهر-سیتادیوم