برگزاری مراسم قرعه کشی جشنواره تابستانه+ اسامی برندگان

قرعه کشی جشنواره تابستانه سیتادیوم، روز چهارشنبه نوزدهم مهرماه، در فودهال سیتامیت برگزار شد. به گزارش سیتانیوز در این مراسم برندگان خوش شانس جشنواره تابستانه اعلام شدند و با تمامی افراد همان لحظه تماس گرفته شد. لازم به ذکر است که در این بین، “یک انس سکه طلا ” به برنده اول جشنواره قبلی (شکوفه باران) نیز اهدا گردید. درنهایت مراسم با برگزاری مسابقه‌ای جذاب در بین حضار و اهدای جوایز به ۴ نفر به اتمام رسید.

اسامی برندگان خوش شانس جشنواره تابستانه

نفر اول: آقای سبحان خرم با کد قرعه کشی ۱۰۱۶۹۱ برنده بلیط رفت و برگشت به استانبول ترکیه+ هزینه اقامت برای نفر اول و یک نفر همراه با (شماره همراه: ۰۵۵۰***۰۹۰۱)

نفر دوم: آقای امیر علی دشتی با کد قرعه کشی ۹۳۳۶۹ برنده اعتبار خرید از برندهای منتخب سیتادیوم به ارزش ۲۰۰ میلیون ریال با (شماره همراه: ۱۹۹۴***۰۹۱۲)

نفر سوم: آقای حسین علیزاده با کد قرعه کشی ۰۷۱۷۳۵ برنده اعتبار خرید از برندهای منتخب سیتادیوم به ارزش ۱۱۰ میلیون ریال با (شماره همراه: ۹۰۱۸***۰۹۱۴)

نفر چهارم: آقای آریان بیگ زاده با کد قرعه کشی ۰۱۶۷۷۲ برنده چهارم اعتبار خرید از برندهای منتخب سیتادیوم به ارزش ۹۰ میلیون ریال با (شماره همراه: ۰۷۳۲***۰۹۱۴)

نفر پنجم: آقای سعید هدایتی برنده با کد قرعه کشی ۰۴۵۷۳۷ برنده پنجم اعتبار خرید از برندهای منتخب سیتادیوم به ارزش ۸۰ میلیون ریال با (شماره همراه ۹۴۳۳***۰۹۱۴)

با اخبار بعدی سیتادیوم همراه ما باشید.

۳ پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند