برگزاری مراسم قرعه کشی جشنواره تابستانه+ اسامی برندگان

خانهمجله سیتادیوماخبار و رویدادهابرگزاری مراسم قرعه کشی جشنواره...

اعلام اسامی برندگان قرعه کشی تابستانه سیتادیوم

قرعه کشی جشنواره تابستانه سیتادیوم، روز چهارشنبه نوزدهم مهرماه، در فودهال سیتامیت برگزار شد. به گزارش سیتانیوز در این مراسم برندگان خوش شانس جشنواره تابستانه اعلام شدند و با تمامی افراد همان لحظه تماس گرفته شد. لازم به ذکر است که در این بین، “یک انس سکه طلا ” به برنده اول جشنواره قبلی (شکوفه باران) نیز اهدا گردید. درنهایت مراسم با برگزاری مسابقه‌ای جذاب در بین حضار و اهدای جوایز به ۴ نفر به اتمام رسید.

اسامی برندگان خوش شانس جشنواره تابستانه

نفر اول: آقای سبحان خرم با کد قرعه کشی ۱۰۱۶۹۱ برنده بلیط رفت و برگشت به استانبول ترکیه+ هزینه اقامت برای نفر اول و یک نفر همراه با (شماره همراه: ۰۵۵۰***۰۹۰۱)

نفر دوم: آقای امیر علی دشتی با کد قرعه کشی ۹۳۳۶۹ برنده اعتبار خرید از برندهای منتخب سیتادیوم به ارزش ۲۰۰ میلیون ریال با (شماره همراه: ۱۹۹۴***۰۹۱۲)

نفر سوم: آقای حسین علیزاده با کد قرعه کشی ۰۷۱۷۳۵ برنده اعتبار خرید از برندهای منتخب سیتادیوم به ارزش ۱۱۰ میلیون ریال با (شماره همراه: ۹۰۱۸***۰۹۱۴)

نفر چهارم: آقای آریان بیگ زاده با کد قرعه کشی ۰۱۶۷۷۲ برنده چهارم اعتبار خرید از برندهای منتخب سیتادیوم به ارزش ۹۰ میلیون ریال با (شماره همراه: ۰۷۳۲***۰۹۱۴)

نفر پنجم: آقای سعید هدایتی برنده با کد قرعه کشی ۰۴۵۷۳۷ برنده پنجم اعتبار خرید از برندهای منتخب سیتادیوم به ارزش ۸۰ میلیون ریال با (شماره همراه ۹۴۳۳***۰۹۱۴)

با اخبار بعدی سیتادیوم همراه ما باشید.

۳ پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند