کافه یمن | کافه در ارومیه


کافه یمن در ارومیه

پیدا کردن کافه در ارومیه با کافه یمن، یکی ازبهترین ها لذت بخش شده است، این کافه در سال ۲۰۱۱ به ثبت جهانی رسید. کافه یمن مطابق با استانداردهای بین‌المللی صنعت قهوه به صورت تخصصی در حوزه کافه، تولید و فرآوری دانه قهوه و سایر ملزومات این صنعت فعالیت می‌کند.

کافه یمن در ارومیه از آن دست کافه‌هایی است که در آنجا ساعت‌ها مثل ثانیه ای می‌گذرند، همچنین با داشتن بیش از ۲۰۰ شعبه در کشور‌های ترکیه، ایران، آلمان، سوئد و قبرس یکی از بزرگترین کافه رستوران‌های زنجیره‌ای در این صنعت است که متشکل از سرمایه‌گذاران ایرانی و ترکیه‌ای می‌باشد.وقتی که در جای جای این شهر اتفاق‌های خوب و بد زیادی رخ می‌دهد، یمن شما را به یک اتفاق خوب دعوت می‌کند تا با سبک و طعم متفاوت میزبان شما باشد.

منوی کافه یمن یکی از کاملترین منوها است، انواع نوشیدنی های گرم شامل چای، دمنوش ها، انواع قهوه اسپرسو، آمریکانو، لاته، ترک و… نوشیدنی های سرد شامل انواع آبمیوه های تازه، کوکتل ها، شیک ها و…وافل، پنکیک، پاستا، سالاد، پیتزا و… در منوی آن پیدا می‌شود.

یکی از زیباترین  شعبه های کافه یمن در سیتادیوم ارومیه قرار دارد، یک کافه دنج و مدرن که برای دورهمی‌های دوستانه و خانوادگی مناسب می‌باشد.

اطلاعات کافه یمن سیتادیوم ارومیه

انواع نوشیدنی‌ها و خوراکی‌ها

انواع نوشیدنی های سرد و گرم، کیک، وافل، بستنی، ساندویچ و …

پلاک در سیتادیوم:

FA8

کافه یمن کافه در ارومیه، کافه شیک

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

تماس با ما

ارومیه - انتهای بولوار سعدی2 - میدان طریقت - مرکز تجاری تفریحی سیتادیوم

۴۱۴۲

 ۰۴۴-۳۳۲۲۷۰۰۰

شماره همراه

۰۹۱۰۳۰۷۰۳۲۰

info@urmcitadium.ir

سبد خرید