لباس مجلسی در خانه مد ارومیه

خرید لباس مجلسی زنانه از خانه مد اررومیه

لباس مجلسی ( شخصی دوزی) خانه مد

خانه‌ مد برند لباس مجلسی شخصی دوزی شده در سیتادیوم ارومیه است. هنرمندان خانه مد رویای لباس فاخر شما را طرح می‌زنند، به این‌صورت که تیم طراحی لباس با توجه به مناسبت‌ها، سلیقه شما، مدل بدن، سن و … شما را در انتخاب سبک و طراحی یاری می‌کنند.

با دوخت لباس سفارشی می‌توانید سبک خاصی برای خود انتخاب کنید، مدل‌هایی که در بازار وجود دارند معمولا محدودیت دارند چون در بازه‌های مختلف از مد خاصی پیروی می‌کنند. لباس های شخصی دوزی شده به پیدا کردن استایل، تیپ مورد نظر شما کمک می‌کند، علاوه بر ایجاد سبک شخصی جدید و متفاوت، نشان‌دهنده اهمیت شما به تیپ و استایل شخصیتان است.

خانه مد مزونی متفاوت برای سفارش لباس مجلسی در ارومیه است، این امکان را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد که از مجموعه پارچه‌های درجه یک و کمیاب مثل ابریشم، تافته، کرپ و ژاکارد و انواع دیگر پارچه‌های وارداتی که به صورت محدود در کشور ارائه می‌شود برای لباس‌هایتان انتخاب کنید.همچنین امکان تهیه انواع پارچه‌های موجود در بازار ایران را دارد، بنابراین می‌توانید با خیال راحت تهیه پارچه را به عهده این مزون و تیم حرفه‌ایشان قرار دهید.

بانوان عزیز می‌توانید همه روزه با مراجعه به شعبه خانه مد واقع در سیتادیوم ارومیه بهترین و با کیفیت‌ترین لباس‌ها را برای دوخت سفارش دهید.

اطلاعات خانه مد سیتادیوم ارومیه

طراحی و دوخت لباس عروس، لباس فرمالیته و لباس شب زنانه، عرضه پارچه‌های وارداتی کمیاب و پارچه‌های ایرانی

پلاک در سیتادیوم:

FA13

لباس مجلسی خانه مد در ارومیه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

تماس با ما

ارومیه - انتهای بولوار سعدی2 - میدان طریقت - مرکز تجاری تفریحی سیتادیوم

۴۱۴۲

 ۰۴۴-۳۳۲۲۷۰۰۰

شماره همراه

۰۹۱۰۳۰۷۰۳۲۰

info@urmcitadium.ir

سبد خرید