ال سی من ارومیه

ال سی من در سیتادیوم ارومیه

ال سی من ارومیه

برند طراحی و تولید لباس و پوشاک مردانه ال سی من با دارا بودن بزرگ ترین کارخانه پوشاک خاورمیانه فعالیت خود را از سال ۱۳۵۵ شمسی آغاز کرده است.

 برادران الیاسی با دنبال کردن حرفه پدری خود، به فعالیت در عرصه واردات پوشاک از کشورهای انگلستان، ایتالیا، آلمان و همچنین ترکیه پرداختند.
پس از گذشت چند سال و به سبب تعاملات ایجاد شده با تولیدکنندگان پوشاک کشور ترکیه، فرصتی ایده آل برای مشارکت با یکی از کارخانه‌ های معتبر این کشور در زمینه پوشاک فراهم شد. اتفاقی که زمینه ساز آغاز به فعالیت برند ال سی من در کشور ترکیه شد.

پس از گذشت مدتی، چهار کارگاه نیمه صنعتی فعال در حوزه طراحی و تولید لباس و پوشاک در ایران نیز به بهره بردای رسید.
 از سال ۱۳۹۳ شمسی بود که برند ال سی من به سبب توسعه گسترده بازار و افزایش تقاضا، با همکاری کارشناسان داخلی و همچنین مشاورانی از کشورهای آلمان و ایتالیا، یکی از مدرن‌ترین کارخانه‌‌های صنعتی تولید پوشاک خاورمیانه را به مساحت یک هکتار در شهرک صنعتی پرند (واقع در ۴۵ کیلومتری جنوب غرب تهران) راه اندازی نمود.

 لازم به ذکر است،‌ کارخانه برند ال سی من با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین نرم افزارها، دستگاه‌ها و همچنین تجهیزات تولید با تیراژهای بالا را دارا می باشد.

کارخانه ال سی من توان تولید ۱۲۴۰۰۰ دست کت و شلوار، ۲۴۸۰۰۰ شلوار، ۲۴۸۰۰۰ پیراهن و همچنین ۱۵۵۰۰۰ تی شرت را با بهترین کیفیت و استاندارد دارا است.

ال سی من این‌بار در سیتادیوم، شعبه ارومیه خود را افتتاح کرده است. شما عزیزان می‌توانید با مراجعه به این شعبه پوشاک مورد نظر خود را با اطمنیان خرید کنید و شیک‌پوش‌تر شوید.

اطلاعات ال سی من سیتادیوم ارومیه

پوشاک مردانه

کت و شلوار، پیراهن، شلوار، کاپشن، اورکت، پالتو

شماره تماس واحد در سیتادیوم :

۰۴۴-۳۳۲۲۷۱۰۳

پلاک در سیتادیوم :

FA7

برند ال سی من در سیتادیوم ارومیه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

تماس با ما

ارومیه - انتهای بولوار سعدی2 - میدان طریقت - مرکز تجاری تفریحی سیتادیوم

۴۱۴۲

 ۰۴۴-۳۳۲۲۷۰۰۰

شماره همراه

۰۹۱۰۳۰۷۰۳۲۰

info@urmcitadium.ir

سبد خرید