جین وست ارومیه

جین وست سیتادیوم ارومیه

با افتتاح جین وست ارومیه در سیتادیوم خرید از این برند محبوب بسیار آسان شده است. جین وست با سابقه ۴۵ ساله در صنعت پوشاک، امروزه به یکی از معروف ترین برند‌های پوشاک در استرالیا و آسیا تبدیل شده است. جین وست Jeanswest برندی استرالیایی در زمینه پوشاک است که در سال ۱۹۷۲ با افتتاح اولین فروشگاه خود توسط Alister Norwood آغاز به کار کرده است. هدف مجموعه جین وست به‌عنوان یک خرده فروش در بخش مد و پوشاک با سبک غیر رسمی، ایجاد ارتباط و خلق ارزش برای مشتریان است.

در فروشگاه جین وست ارومیه پوشاک زنانه و مردانه شامل کاپشن، تی شرت، شلوار، پیراهن و… با تنوع رنگی بالا به فروش می‌رسد.جالب است بدانید که این برند در ابتدا فقط جین‌های ساده را تولید و به فروش می‌رساند اما با گسترده شدن محصولات آن، شعب جین وست بیشتر شد و لباس‌های متنوع‌تری غیر از جین تولید و به فروش رساند که در حال حاضر نیز در ایران هم شعب‌ متنوعی دارد.

یکی از شعبه‌های بزرگ جین وست در سیتادیوم ارومیه، بزرگ‌ترین مرکز تجاری تفریحی شمال غرب ایران است. با مراجعه به شعبه جین وست سیتادیوم، می‌توانید انواع لباس زنانه جین وست، مردانه، آرایشی و بهداشتی و… را با پیشنهاد‌ها و تخفیف‌های جذاب تهیه و از خرید خود نهایت لذت را ببرید.

پوشاک زنانه و مردانه

پوشاک زنانه و مردانه، آرایشی و بهداشتی، کیف و کفش

شماره تماس واحد در سیتادیوم:

۰۴۴-۹۱۰۱۰۰۴۲

پلاک در سیتادیوم :

FA4

جین وست ارومیه-جین وست در سیتادیوم

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

تماس با ما

ارومیه - انتهای بولوار سعدی2 - میدان طریقت - مرکز تجاری تفریحی سیتادیوم

۴۱۴۲

 ۰۴۴-۳۳۲۲۷۰۰۰

شماره همراه

۰۹۱۰۳۰۷۰۳۲۰

info@urmcitadium.ir

سبد خرید