آریا موبایل

آریا موبایل فروشگاه موبایل در سیتادیوم ارومیه

غرفه آریا موبایل به عنوان مرجع تخصصی فروش تلفن همراه و لوازم جانبی فعالیت خود را در سال ۱۴۰۱ با هدف ارائه محصولات با کیفیت و با اصالت در سیتادیوم ارومیه آغاز کرد.

بشر هر روزه در حال پیشرفت است و روزی را نمی‌توان یافت که اخباری در خصوص اختراعات جدید به ما نرسد. با پیشرفت تکنولوژی روز به روز کارهایی را که انسان‌ها انجام می‌دادند راحت‌تر و سریع‌تر انجام می‌شود و بسیاری از کارهایی که روزی رویا بود، امروزه تنها با فشردن چند دکمه انجام می دهیم. موبایل و لوازم جانبی آن در جوامع امروزی به ابزاری ضروری و مهم تبدیل شده است.

غرفه آریا موبایل همواره سعی دارد تا به کیفیت محصولات ارائه شده در فروشگاه خود توجه ویژه ای داشته باشد. ارائه با کیفیت‌ترین محصولات از هر برند سبب شده تا مشتریان با اطمینان خاطر و بدون دغدغه از بابت اصل یا غیر اصل بودن محصولات نسبت به خرید آنها اقدام نمایند.

عامل کیفیت به تنهایی نمی‌تواند رمز موفقیت یک فروشگاه باشد. قیمت، یکی از مهمترین فاکتورها در هنگام خرید است که می‌تواند مشتری را ترغیب به خرید یا از آن دلسرد کند. ارائه محصولات با قیمت مناسب از اصلی ترین رموز موفقیت غرفه آریا موبایل است.

شما عزیزان می‌توانید همه روزه برای بازدید و یا خرید لوازم جانبی و تلفن همراه به غرفه آریا موبایل واقع در سیتادیوم ارومیه مراجعه کنید.

تلفن همراه و لوازم جانبی

تلفن همراه، قاب، گلس و محافظ صفحه، اسپیکر، هندزفری بلوتوث، کابل، شارژر، ساعت هوشمند

آریا موبایل فروشگاه موبایل در ستیادیوم ارومیه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

تماس با ما

ارومیه - انتهای بولوار سعدی2 - میدان طریقت - مرکز تجاری تفریحی سیتادیوم

۴۱۴۲

 ۰۴۴-۳۳۲۲۷۰۰۰

شماره همراه

۰۹۱۰۳۰۷۰۳۲۰

info@urmcitadium.ir

سبد خرید