جین وست

درباره جین وست

جین وست Jeanswest برندی استرالیایی در زمینه پوشاک است که در سال 1972 با افتتاح اولین فروشگاه خود توسط Alister Norwood آغاز به کار کرد. جین وست با سابقه 45 ساله در صنعت پوشاک، امروزه به یکی از محبوب‌ترین برند‌های پوشاک در استرالیا و آسیا تبدیل شده است.

این برند تا به امروز در تهران و شهرهای بزرگ ایران شعبه‌های متعددی را افتتاح کرده است. هدف مجموعه جین وست به‌عنوان یک خرده فروش در بخش مد و پوشاک با سبک غیر رسمی، ایجاد ارتباط و خلق ارزش برای مشتریان است. 

جالب است بدانید که این برند در ابتدا فقط جین‌های ساده را تولید و به فروش می‌رساند اما با گسترده شدن محصولات آن، شعبه‌های این برند نیز بیشتر شد و لباس‌های متنوع‌تری غیر از جین تولید و به فروش رساند که در حال حاضر نیز در ایران هم شعب‌ متنوعی دارد.

توجه به جزئیات و ارائه محصول با کیفیت یکی از ویژگی‌های بارز پوشاک جین وست است که مشتریان خود را به واسطه این امر وفادار و پایبند کرده است.

یکی از شعبه‌های بزرگ این برند در سیتادیوم ارومیه، بزرگ‌ترین مرکز تجاری تفریحی شمال غرب ایران است. با مراجعه به شعبه جین وست سیتادیوم، می‌توانید انواع پوشاک زنانه، مردانه، آرایشی و بهداشتی و… را با پیشنهاد‌ها و تخفیف‌های جذاب تهیه و از خرید خود نهایت لذت را ببرید.

اطلاعات کسب و کار

پوشاک زنانه و مردانه

تهران-اشرفی اصفهانی-بالاتر از پل همت -خ قموشی-ساختمان آوا کتان

https://jeanswest.ir/fa

 

پوشاک زنانه و مردانه، آرایشی و بهداشتی، کیف و کفش

شماره تماس واحد در سیتادیوم:

044-91010042

پلاک در سیتادیوم :

FA4

ویدئوی معرفی برند

معرفی برند جین وست

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

تماس با ما

ارومیه - انتهای بولوار سعدی2 - میدان طریقت - مرکز تجاری تفریحی سیتادیوم

۴۱۴۲

 ۰۴۴-۳۳۲۲۷۰۰۰

شماره همراه

۰۹۱۰۳۰۷۰۳۲۰

info@urmcitadium.ir

سبد خرید