کیدزکلاب همبازی

درباره همبازی

همبازی سیتادیوم برمبنای ایجاد زیر ساخت آموزشی، براساس آموزش‌های شناختی و ارائه چشم‌انداز علمی-هنری و تربیتی با تکیه بر کادری مجرب و مبتنی بر فضای آرام و زیبا به در سیتادیوم‌ ارومیه آماده ارائه خدمات آموزشی و سرگرمی به کودکان است.

تمایل کودک به بازی با بچه های دیگر یکسان نیست. بعضی از بچه‌ها بیشتر از بچه‌های دیگر معاشرتی و اهل بازی با کودکان همسن خود هستند و بعضی بچه ها ذاتا آرام‌ترند. این اختلاف طبیعی است اما تمایل به بازی با کودک دیگر و داشتن همبازی، در وجود هیچ کودکی به صفر نمی رسد.

کودکان به هنگام بازی با همسالان از حالت خودمحوری خارج شده و واقع گرا می شوند، به امیال و خواسته های دیگران توجه نموده، از دیگران چیزی می آموزند و به دیگران چیزی یاد می دهند و در کنش متقابل چیزهای زیادی به همدیگر یاد می دهند.

بازی یک نیاز اساسی و اولیه برای کودکان است و نقش آن در رشد ذهنی کودک انکارناپذیر است. بنابراین لزوم پرداختن به بازی‌های سالم یکی از دغدغه‌های والدین است.

مدیریت همبازی بر عهده خانم دکتر عباسی (دکترای روان شناسی) می‌باشد و تمامی مربیان این‌ مرکز متخصص در حوزه کودک هستند و دوره‌های مربیگری را در مراکز آموزشی مورد تایید گذرانده‌اند.

با خیال راحت فرزند دلبند خود را به کیدزکلاب سیتادیوم بسپارید تا لحظاتی شاد و سرگرم کننده را سپری کند.

 

اطلاعات کسب و کار

سرگرمی کودکان

قصه گویی، نمایش خلاق، خمیر بازی، اوریگامی، کاردستی، نقاشی، قصه، مفاهیم اولیه ریاضی، مفاهیم اولیه علوم، تعلیمات اجتماعی، هنرهای خلاق، کتاب‌خوانی، بازی 

Mahdekodake_hambazi

hambazikids

شماره تماس واحد در سیتادیوم:

پلاک در سیتادیوم:

طبقه ۲- لابی تجاری

کیدز کلاب-همبازی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

تماس با ما

ارومیه - انتهای بولوار سعدی2 - میدان طریقت - مرکز تجاری تفریحی سیتادیوم

۴۱۴۲

 ۰۴۴-۳۳۲۲۷۰۰۰

شماره همراه

۰۹۱۰۳۰۷۰۳۲۰

info@urmcitadium.ir

سبد خرید