مبل فلامینگو ارومیه

مبل فلامینگو نمایندگی ارومیه

مبل فلامینگو ارومیه محصولات مختلفی مناسب با انواع دکوراسیون اداری و خانه دارد، در کنار تنوع بالای مبلمان و سایر دکوراسیون چوبی مناسب‌ترین قیمت‌ و بهترین مواد اولیه روز در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. 

مبل مناسب به عنوان یک اجزای مهم و اساسی در طراحی دکوراسیون‌‌ داخلی، نقش اصلی را ایفا می کند. ترکیب مبلمان با دیگر اجزای دکوراسیون، فضای داخلی شما را به یک مکان متفاوت تبدیل می‌کند. همان‌طور که می‌دانید هر یک از محیط‌ها اعم از منازل و محیط‌های کاری و اداری المان‌های مربوط به خود را دارند که اگر در انتخاب این المان‌ها نهایت دقت لازم را به‌کار گیریم به‌راحتی می‌توانیم فضایی شیک و منحصر به‌فرد همراه با آرامش و لذت را برای خود و اطرافیان ایجاد نماییم.

طراحی و کیفیت سرویس چوب شامل مبلمان، سرویس غذا خوری و… نقش بسزایی در پیاده سازی نهایی ایده های طراحی داخلی دارد. محصولات مبلمان فلامینگو با دقت بسیار طراحی و ساخته می شوند تا جزئیات مورد نظر شما در اجزای مختلف هردکوراسیون  این گونه افراد خوش سلیقه، می‌دانند که نحوه ی چیدمان و انتخاب یک مبلمان زیبا، نقش بسیار مهمی را در حفظ زیبایی محیط‌های مختلف اعم از پذیرایی و نشیمن منازل و محیط‌های کاری دارد.

 برند فلامینگو محصولات مختلفی را در حوزه دکوراسیون منزل با مناسب‌ترین قیمت‌ها و بهترین متریال روز در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد و این شرایط را فراهم کرده تا شما بتوانید هر آنچه برای چیدمان دکوراسیون داخلی منزل مورد نیاز است را از بین محصولات متنوع و با کیفیت فلامینگو انتخاب کرده و خریداری نمایید. برند فلامینگو جزو برندهای جدید خانواده سیتادیوم است و با افتخار شما را به بازدید از فروشگاه خود دعوت می‌نماید.

تولید کننده مبلمان و محصولات چوبی

مبل، میز، صندلی، پارچه مبلی

شماره تماس واحد در سیتادیوم:

۰۴۴-۳۳۷۴۶۱۳۳

مبل فلامینگو در سیتادیوم ارومیه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

تماس با ما

ارومیه - انتهای بولوار سعدی2 - میدان طریقت - مرکز تجاری تفریحی سیتادیوم

۴۱۴۲

 ۰۴۴-۳۳۲۲۷۰۰۰

شماره همراه

۰۹۱۰۳۰۷۰۳۲۰

info@urmcitadium.ir

سبد خرید