فودهال سیتامیت

درباره سیتامیت

فودهال سیتامیت با فضایی به مساحت ۱۵۵۰ مترمربع و گنجایش بالغ بر ۳۵۰ نفر آماده خدمت‌رسانی در بالاترین کیفیت می‌باشد. در این مجموعه انواع غذاها در سبک های ایرانی و فرنگی سرو می شود.

انسان برای زنده ماندن و به خاطر حفظ سلامتی جسمی و روحی باید هر روز چند وعده غذا بخورد. بنابراین ضروری است هنگام تهیۀ مواد غذایی و مصرف آنها نکاتی را رعایت کند که غذاها افزون بر رفع گرسنگی، نیازهای جسمانی، و حتی آرامش روانی را تأمین کنند زیرا عدم رعایت بهداشت غذایی یا مصرف نکردن بعضی مواد یا افراط در آنها حتی ممکن است موجب مرگ زودرس یا کوتاهی عمر شود. مدیریت تمامی غرفه‌های فودهال سیتامیت یکپارچه است، بنابراین دغدغه سفارش غذا و نظارت بر کیفیت غذاها از سمت مشتریان کاهش پیدا می‌کند.

 با توجه به کاهش فضاهای پشتیبان ناشی از یکپارچگی عملکردی غرفه‌های غذایی، هزینه‌های سربار کاهش یافته و بالطبع کاهش قیمت عرضه خدمات را به همراه خواهد داشت.

تفاوت فود‌هال و فود کورت 

 فودهال‌ها بر خلاف فودکورت‌ها جایی برای سرو عمده غذاهای فست فودی نیستند و بیشتر برای ارائه غذا بر پایه فرهنگ‌های گوناگون تمرکز دارند و فضاهایشان برای ماندن، استراحت کردن و دور هم بودن طراحی شده است.
 خدمات به مشتریان، حفظ استانداردهای بالای خدماتی برای سیتامیت و رضایت مشتریان از تجربه حضور، از جمله مهم ترین دغدغه های مدیریتی در این فودهال است.

نقش غذا در زندگی امروز بر هیچ فردی پوشیده نیست. باتوجه به تغییر شرایط کاری و سبک زندگی مراکز ارائه غذا، بیش از پیش دارای اهمیت شده و جایگاه خود را در میان افراد باز کرده اند.

از این رو ایده هایی همچون فود هال و یا فود کورت در این راستا اجرا شده اند.

برخلاف فودکورت که معمولا در پاساژها و یا مراکز خرید به عنوان یک سرویس در کنار خدمات خرید ارائه میشود، فودهال خود به تنهایی می تواند در یک محیط مستقل برپا شود و خدمات ارائه کند.

در تعریف فودهال (food hall) آمده است که مراکز مستقل در حوزه غذا با هدف ارائه تمام خدمات غذایی در زیر یک سقف.

یعنی صرفا به ارائه غذا بسنده نشده و تمام مشاغل مرتبط با غذا، مثلاً فروشگاه گوشت و مرغ، و یا فروشگاه مواد غذایی نیز در فودهال ها تعریف شده و دارای جایگاه هستند.

هدف راه اندازی فود هال‌ها، ایجاد یک محیط مستقل و بزرگ جهت ارائه تمام خدمات مبتنی بر غذا به صورت متمرکز می‌باشد.

برای اطلاع از ساعت کاری سیتادیوم و گذراندن لحظاتی جذاب و دلچسب در فودهال سیتامیت اینجا کلیک کنید.

اطلاعات کسب و کار

انواع غذا‌های ایرانی و فرنگی

citameet.foodhall

شماره تماس واحد در سیتادیوم:

۰۴۴-۳۳۲۲۷۰۳۵۰

پلاک در سیتادیوم:
FA40

ویدئوی معرفی برند

فودهال سیتامیت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

تماس با ما

ارومیه - انتهای بولوار سعدی2 - میدان طریقت - مرکز تجاری تفریحی سیتادیوم

۴۱۴۲

 ۰۴۴-۳۳۲۲۷۰۰۰

شماره همراه

۰۹۱۰۳۰۷۰۳۲۰

info@urmcitadium.ir

سبد خرید