معرفی سیتادیوم

مجموعه مال‌های سیتادیوم، تنها مرکز تجاری و تفریحی زنجیره‌ای در شهرهای بزرگ ایران است. هدف از راه اندازی سیتادیوم، ایجاد حسی خوب و تجربه‌ای مدرن و جدید از خرید توأم با تفریح و بودن در یک فضای سرزنده اجتماعی برای خانواده‌ها می‌باشد. سیتادیوم به واسطه مدیریت یکپارچه و نگاه تخصصی به بهره‌برداری، سطحی از استانداردهای بین المللی مراکز خرید در تمامی این مال‌ها را برای مخاطبانش به ارمغان می آورد. سیتادیوم با نگاهی به تجربه های موفق جهانی در ساخت و راه اندازی مراکز خرید و با استفاده از تجربیات افراد خبره در حوزه های مختلف مرتبط به این صنعت، توانسته است مفهومی مدرن و منحصر بفرد در صنعت خرده فروشی را در سطح کشور پدید آورد و امکانات متنوعی را در اختیار استفاده کنندگان قرار دهد که هدف اصلی آن، ایجاد سطح عالی رضایت و ایجاد تجربه ای متمایز از تفریح و خرید خانوادگی است.

سخن مدیرعامل

ما اینجا هستیم تا یک تغییر اساسی را برای بشریت به ارمغان بیاوریم. هدف ما افزایش راحتی و تعامل سازنده در سراسر ایران برای مردم عزیز کشورمان می باشد.

معرفی سیتادیوم ارومیه

مرکز تجاری و تفریحی مدرن سیتادیوم ارومیه در زمینی به مساحت 53500 مترمربع در 6 طبقه طراحی شده است که شامل کاربری های تجاری، خدماتی فرهنگی و تفریحی است. هدف این مرکز، ارتقاء سطح آسایش و ارائه خدمات ویژه به مردم و ایجاد محیطی سرزنده و جذاب برای خانواده‌ها است. مرکز سیتادیوم از مساحت چشمگیر پارکینگ در تمامی طبقات برخوردار است که در مجموع دارای 2528 فضای پارکینگ است و جزئیات طراحی تمامی فضاهای عمومی در آن از بالاترین استانداردهای بین المللی تبعیت می‌کند. در کنار سایر ویژگی های این مجموعه؛ فودهال، فضای بازی کودکان و فروشگاه های بزرگ برندهای مطرح ایرانی و خرده فروشی های متنوع، سیتادیوم ارومیه را به عنوان بزرگترین مرکز تجاری و تفریحی شمال‌غرب کشور، از دیگر رقبای آن متمایز می سازد. حس خوب اطمینان و راحتی در تمامی بخش های سیتادیوم به چشم می خورد. اختصاص فضایی 35 هزارمتر مربعی به مشاعات؛ راحتی بیشتر، امکان استفاده از فضاهای نشیمن اختصاصی و حضور در دورهمی های دوستانه و امکان برگزاری رویدادهای اجتماعی و مراسم ویژه مناسبتی را فراهم می نماید. درحال حاضر، فاز اول سیتادیوم ارومیه با بالغ بر ۳۵۰ پارکینگ در دو طبقه، ۶هزار متر مربع هایپراستار و حضور ۲۵ برند معتبر و صاحب نام ایرانی به مساحت ۳۰ هزار مترمربع، بهره‌برداری شده است و آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می‌باشد.

گالری