نمایندگی مل اند موژ در ارومیه

شعبه مل اند موژ در ارومیه

مل اند موژ یک برند ایرانی فعال در زمینه تولید لباس ورزشی مردانه و زنانه با کیفیت در سطح استانداردهای جهانی و مطابق با طراحی روز دنیا است.

مجموعه مل اند موژ از ابتدای شروع به فعالیت خود سعی در ارائه طیف گوناگون لباس ورزشی با بهترین کیفیت و توجه ویژه به متدهای روز دنیا در بخش طراحی ست های ورزشی، انتخاب متریال و تولید داشته است. همکاری با بزرگ‌ترین طراحان لباس و تولیدکنندگان نخ و پارچه، همواره بخشی از روند فعالیت مل اند موژ طی سال‌های اخیر بوده است.

مل اند موژ، تولید کننده پوشاک ورزشی، سرمایه‌ انسانی را به عنوان یکی از ارزشمندترین منابع می داند. به همین منظور این برند همواره در تلاش برای ارتقا سطح دانش، توانمندی‌های فردی و مهارت‌های تخصصی آن‌ها است. حاصل این تفکر، ایجاد برندی خلاق، پویا و نوآور در زمینه تولید لباس ورزشی است.

در حال حاضر با گسترش شعبه‌های مل اندموژ در سطح تهران و بیش از ۱۳ فروشگاه در شهرهای تهران، کرج، اصفهان، شیراز و … فرایند توسعه فروشگاه‌های این برند در سطح کشور به سرعت در حال انجام است . شعبه مل اند موژ در ارومیه در مجموعه سیتادیوم قرار داد که این تنها شعبه در آذربایجان غربی و شهر ارومیه است.

شعبه ارومیه مل اند موژ در مجموعه سیتادیوم قرار دارد، تنها شعبه مل اند موژ در آذربایجان غربی است که شما با خیال راحت می‌توانید لباس‌های ورزشی زنانه و مردانه تولید شده با بهترین مواد اولیه را در آن پیدا کنید.

کفش و البسه ورزشی

انواع لباس ورزشی، هودی زنانه، ست ورزشی مردانه، ست ورزشی زنانه، کفش ورزشی زنانه، کفش ورزشی مردانه

شماره تماس واحد درسیتادیوم :

۰۴۴-۳۳۲۲۷۰۸۱

پلاک در سیتادیوم:

FA3

مل اند موژ

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

تماس با ما

ارومیه - انتهای بولوار سعدی2 - میدان طریقت - مرکز تجاری تفریحی سیتادیوم

۴۱۴۲

 ۰۴۴-۳۳۲۲۷۰۰۰

شماره همراه

۰۹۱۰۳۰۷۰۳۲۰

info@urmcitadium.ir

سبد خرید