برند تعطیلات (هالیدی) ارومیه

برند تعطیلات در سیتادیوم ارومیه

برند تعطیلات یا هالیدی، یک گروه تولید پوشاک  اسپرت و کژوال ایرانی است که در سال ۱۳۷۴ فعالیت خود را آغاز کرده است. هالیدی انواع سویشرت، ست ورزشی، شلوار، تی شرت، تاپ و شلوارک و… را در طرح های مختلف تولید می‌کند. تولیدات برند تعطیلات ازتنوع رنگی بالایی برخوردار است.

یکی از مواردی که تولیدات برند تعطیلات ( هالیدی) را از سایر برندها متمایز می‌کند، در کنار مدل های مختلف و طرح خلاقانه مطابق با استاندارهای روز جهانی، تنوع رنگی بی نظیر محصولات این برند است. پشتوانه این طراحی‌های نواورانه، تیمی از افراد با تجربه و تحصیلکرده حوزه طراحی لباس است.  

طراحان پوشاک برند هالیدی علاوه‌برشهرت به طراحی‌های مدرن، به راحتی، کیفیت توجه بسیاری دارند، همه این موارد موجب شد برند تعطیلات به سرعت در میان ایرانیان به مقبولیت خوبی برسد. شعبه‌های برند تعطیلات ( هالیدی ) در سراسر این فعال هستند، یکی از جدیدترین نمایندگی این برند در ارومیه فعالیت خود را شروع کرده است.

شعبه ارومیه برند تعطیلات واقع در سیتادیوم بزرگ‌ترین مرکز تجاری-تفریحی شمال غرب کشور است که همه روزه می‌توانید با مراجعه به این شعبه از انواع پوشاک زنانه و مردانه دیدن کرده و با خیال راحت خریداری نمایید.

پوشاک زنانه، پوشاک مردانه، اکسسوری

شماره تماس واحد در سیتادیوم:

۰۴۴-۳۳۲۲۷۰۶۱

پلاک در سیتادیوم:

FA5

هالیدی در سیتادیوم

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

تماس با ما

ارومیه - انتهای بولوار سعدی2 - میدان طریقت - مرکز تجاری تفریحی سیتادیوم

۴۱۴۲

 ۰۴۴-۳۳۲۲۷۰۰۰

شماره همراه

۰۹۱۰۳۰۷۰۳۲۰

info@urmcitadium.ir

سبد خرید